Slávime 30. cezročnú nedeľu.

Po.: + Milana a +rodičov /R – zmena/
Ut.: poďakovanie Pánu Bohu za Božie dobrodenia od r. Markovičovej /s pl. sviatku/
St.: 7.30 + Ladislava, + Viktora a + Annu
       10.30 za Vás farníkov
Št.: 7.30 na úmysel kňaza
       17.30 + Máriu, + Jozefa a + čl. r. Martinkovej
Pi.: : + Milana Ďuricu a + rodičov
So.:.18.30 /s pl. nedele/ + Jozefa Richtarika
Ne.: 7.30 + na úmysel kňaza
       10.30 za Vás farníkov

/Je voľných 9. úmyslov do konca kalendárneho roka/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
St.: slávnosť Všetkých svätých, sv. omša nás vo svedomí viaže účasťou ako v nedeľu. Keďže je aj štátny sviatok: v predvečer sviatku v utorok 17.30, 7.30 a 10.30 hod.
Št.: Spomienka na Všetkých Verných Zosnulých. Sv. omše: 7.30 a 17.30 hod. Po večernej sv. omši bude pobožnosť za duše v očistci.
So.: sv. Karola Boromejského, biskupa, Pi.:- prvý, So.: prvá.

Večerné sv. omše od Po.-. Pi., budú bývať 17.30 hod. V soboty s platnosťou nedele však bez zmeny /o18.30 hod./

Modlitba sv. ruženca Po. a Ut. 35. min. pred sv. omšou. Môžu sa predmodlievať: Po.: muži, Ut.: spoločenstvo modlitby matiek, So.: 17.30 hod. „Večeradlo s Pannou Máriou“

V čase od 1./12.00 hod./- 8.11. je možnosť získať v prospech zosnulých úplne odpustky, keď splníme: sv. spoveď v blízkosti tejto spomienky, každodenné sv. prijímanie, vylúčiť akúkoľvek pripútanosť k hriechu aj k všednému, návšteva cintorína /keď sa nám nedá stačí byť aspoň mysľou/

modlitby: Verím Boha, Otče náš a na úmysel sv. Otca. Odpustky pre duše v očistci možno získať 1 krát denne.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca November. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje: 45. min pred každou sv. omšou, pred deti a mládež : Št. a Pi.

O upratanie kostola v sobotu by som poprosil skupinu č. 12.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa 31. v období cez rok.