Slávime 29. cezročnú nedeľu – zároveň nedeľu misijnú.

Po.: za Božiu pomoc a zdravie pre Júliusa a Gitku
Ut.: + Annu a + Ľudovíta
St.: + Jozefa Križana, + rodičov a + čl. r.: Puchríkovej a Borseníkovej /R – zmena/
Št.: + Pavla Janúcha
Pi.: : + Ľubicu Moškovú
So.:./s pl. nedele/ + Annu a + Jána Gažovych
Ne.: 7.30 + na úmysel kňaza
       10.30 za Visolajskych farníkov

/Je voľných 10. úmyslov do konca kalendárneho roka/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:

Modlitba sv. ruženca bude bývať 35. min. pred každou sv. omšou. V stredu za priaznivého počasia sv. ruženec býva aj pri kaplnke SPM./17.00 hod./ V tomto týždni sa môžu predmodlievať: Po.: muži, Ut.: spoločenstvo modlitby matiek, St.: ruža č.7, Št.: ruža č. 8, Pi.: deti, žiaci, miništranti a mládež, So. a Ne.: farské spoločenstvo, Št. po večernej sv. omši bude adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

Piatková večerná sv. omša bude zameraná pre deti, žiakov a mládež.

17.00 bude v klubovni fary nácvik piesni na sv. omšu. Žiaci pripravujúci sa na 1. sv. prijímanie to majú povinné ako súčasť prípravy, starší žiaci, ktorí sa chcú seriózne pripravovať k sv. birmovania to môžu brať ako vzdialenú prípravu k sviatosti dospelosti.

So.: neprikázaný sviatok sv. Šimona a Júdu, apoštolov.

O upratanie kostola v sobotu by som poprosil skupinu č. 11.

Na budúcu sobotu sa v noci mení letný čas na zimný. Hodiny sa posúvajú o 1. hodinu späť.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa 30. v období cez rok.