Slávime 3. veľkonočnú nedeľu.

Po.: + Jozefa, + Žofiu a + Juraja Ďuricovych
Ut.: + Ladislava a + Františku Mitašikovych
St.: + Františka a + Annu Martinkovych /R/
Št.: + Antona, + Annu a + rodičov
Pi.: + Jurka a + starých rodičov
So.: + Jozefa, + Máriu a + Mariána Dubajovych /R/

Večerné sv. omše: Po., Ut., Št. a Pi.: 18.30 hod.
Ranné sv. omše: St. a So.: 7.30 hod. /R/
Nedeľné sv. omše: 7.30 a 10.30 hod.

Št.: spom. sv. Vojtecha, biskupa a mučeníka.

Sv. ruženec býva – 40. min. pred sv. omšou.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši.

Tento týždeň pred nedeľou Dobrého pastiera sa modlíme a obetujeme za nové kňazské a rehoľné povolania.

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia v našej farnosti zvony. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako podporiť svoju farnosť finančne milodarom na kostol/Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Pán Boh zaplať samozrejme aj tým, ktorí podporili milodarom na kostol prostredníctvom farského účtu, ktorí je uverejnený na webovej stránke farnosti či na fb.

Kto by si chcel dať odslúžiť sv. omšu/še/ na svoj úmysel môže sa po sv. omši zastaviť Po- So. v sakristií kostola.

Aktuálne číslo KN je možnosť si zakúpiť zo stolíka pod chórom.

O upratanie kostol a okolia v sobotu by som prosil skupinu č. 12. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať, sPBz.

Budúca nedeľa je 4veľkonočná – nedeľa Dobrého pastiera.

Po sv. omšiach bude B.Ú. v Žiline vyhlásená diecézna zbierka na kňazský seminár. V mene diecézneho p. biskupa dsPBz.

Po sv. omši o 10.30 bude stretnutie rodičov, ktorých deti v tomto šk. roku by mali ísť na prvé sv. prijímanie. Môžu prísť aj rodičia,/ ak majú záujem /ktorých dieťa chodí do inej Z.Š. ako do Visolaj. Rodičia nech prídu s dieťaťom na sv. omšu, ale na stretnutí budem rád, keď dieťa nebude prítomné.

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše cez facebook.