Slávime 4. veľkonočnú nedeľu – nedeľu Dobrého Pastiera. Dobrodincom za milodar na kňazský seminár sPBz. Pre tých, ktorí by chceli podporiť svojim milodarom tento úmysel a majú obavy ísť na sv. omšu bude možnosť počas celého týždňa vhodiť svoj milodar do pokladničky, ktorá bude pod chórom.

Po.: poďakovanie Pánu Bohu za 90. r. života  a prosba o Božiu pomoc a požehnanie pre Irenu
Ut.: + Annu Faturovú
St.: + Pavla Kabzana, + Ondreja a + Gabrielu /R/
Št.: + Ondreja, + Gabrielu, + starých rodičov z obidvoch strán a + Milana a + Emíliu
Pi.: + Milana Kujanika a + rodičov
So.: 18.30 na úmysel kňaza /s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Št.: neprikázaný sviatok sv. Kataríny Sienskej, panny a učiteľky Cirkvi, patrónky Európy.
So.: ľub. spom. sv. Jozefa, robotníka, prvá sobota mesiaca.

Sv. ruženec býva – 40. min. pred sv. omšou.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši.

V čase: 20.00 – 20.05 hod. sa duchovne spájame v modlitbe za odvrátenie pandémie.  Môžeme sa modliť ľubovoľnú modlitbu.

Od soboty bude bývať 15. min. pred sv. omšou počas celého mesiaca májová pobožnosť. V stredu o 18.00 hod. za priaznivého počasia májová pobožnosť bývať aj pri kaplnke Sedembolestnej Panny Márie. Radi na májovú pobožnosť prichádzajme. Sv. ruženec v mesiaci Máj pred sv. omšou nebude, aby vyznela práve táto krásna mariánska pobožnosť.

Srdečné Pán Boh zaplať tým, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako podporiť svoju farnosť finančne milodarom na kostol/Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Pán Boh zaplať samozrejme aj tým, ktorí podporili milodarom na kostol prostredníctvom farského účtu, ktorí je uverejnený na webovej stránke farnosti či na facebooku.

Kto by si chcel dať odslúžiť sv. omšu/še/ na svoj úmysel môže sa po sv. omši zastaviť Po- So. v sakristií kostola.

Aktuálne číslo KN je možnosť si zakúpiť zo stolíka pod chórom.

O upratanie kostol a okolia v sobotu by som prosil skupinu č. 1. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Budúca nedeľa je 5veľkonočná, zároveň prvá nedeľa mesiaca. Po sv. omšiach je mesačná zbierka na kostol. DsPBz.

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše cez facebook.