Slávime nedeľu Svätej rodiny: Ježiša, Márie a Jozefa.

Liturgický kalendár:
Po.: spom. sv. Silvestra I, pápeža. Pri sv. omši o 16.00 hod. budeme dobrému Pánu Bohu ďakovať za udelené dobrodenia v r. 2018.
Ut.: slávnosť Panny Márie Bohorodičky – Nový rok.Viaže nás vo svedomí účasť na sv. omši tak ako v nedeľu. Sv. omše sú : 7.30 a 10.30 hod.
St.: spom. sv. Bazila Veľkého a Gregora Nazianzského, biskupov a učiteľov Cirkvi.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca Január. Keďže sv. spoveď ste si mnohí vykonali tesne pred Vianocami je platná aj k prvému piatku, ale kto by potreboval je možnosť k sviatosť zmierenia pristúpiť – 30. min. pred každou sv. omšou.

V piatokdopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.3. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je slávnosť Zjavenia Pána – Troch kráľov, zároveň prvá nedeľa mesiacaPri sv. omšiach sa bude požehnávať trojkráľová voda i krieda. Môžete si ju zobrať domov.

Druhá sv. omša na Troch kráľov bude o  11.00hod./dôvod ? Pri sv. omši budú spevom doprevádzať koledníci. Ste srdečne pozvaní.

Po.: + Antona, + Máriu Moškových a + rodičov /16.00 hod./
Ut.: + Jozefa Benka