Prežívame slávnosť Zjavenie Pána – Troch kráľov, zároveň prvú nedeľu mesiaca Január.

Dnes o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť, ktorá sa ukončí eucharistickým požehnaním. Ste srdečne pozvaní.

Veľká noc v r. 2019 pripadá na 21. apríla.

Prvé sv. prijímanie v našej farnosti bude 16. júna na nedeľu Najsvätejšej Trojice.

Modlitba sv. ruženca býva – 40. min. pred sv. omšou.

Férie po slávnosti Zjavenia Pána.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.4. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

V našej farnosti je12. skupín, v ktorých je 65 žien, ale i niekoľko mužov, ktorí upratujú kostol. Je to pekné a iste bohumilé. Veľká vďaka za ich službu.

Zároveň chcem povzbudiť k tejto službe aj nové tváre. Kto by mal záujem o vytvorenie novej skupiny, poprípade o náhradu za inú osobu nech to ohlási p. kostolníkovi.Nespoliehajme sa na druhých ani na „japonských obyvateľov“, „ samosato“ „sacito“.Priložme nezištne svoje ruky i srdce peknej službe Bohu i ľudom.

Budúca nedeľa je sviatok Krst Krista Pána – končí sa Vianočné obdobie.

Po.: + Karola, + Antóniu Šištíkovych, + syna Jozefa
Ut.: + Annu a + Filipa Patáčikovych