Slávime 4. adventnú nedeľu. Všetky sviece v kostole svietia  betlehemským svetlom. Môžete si ho odpáliť a poprípade aj zaniesť tým, ktorí do kostola nechodia. V priebehu dňa je možnosť si svetlo odpáliť zo sviec pri soche Božieho milosrdenstva na cintoríne.

Liturgický kalendár:
Deti, ktoré sa duchovne pripravovali na Vianoce nech nezabudnú na „slamu“ pre malého Ježiša do jeho jasličiek.

Ut.: slávnosť Narodenia Pána,kresťana – katolíka viaže vo svedomí účasť na sv. omši tak ako v nedeľu. Sv. omše sú tri: zajtra 22.30 – nočná, utorok: 7.30 – pastierska, 10.30 hod. – v deň slávnosti.
V deň slávnosti Narodenia Pána bude o 14.30 hodpožehnanie detíspojené s pásmom spevu, básni, koledovania malému Ježišovi v jasliach, ktoré si nacvičili naše deti a mládež. Jasličková pobožnosťbude ukončená požehnaním zo Sviatosťou Oltárnou. Aj touto pobožnosťou si predĺžme hĺbku tohto slávnostného dňa. Všetci ste srdečne pozvaní.

St.: sviatok sv. Štefana, prvého mučeníka – 2. sviatok vianočný. Sv. omše ako v nedeľu: 7.30 a 10.30 hod.

Št.: neprikázaný sviatok sv. Jána, apoštola a evanjelistu

Pi.: neprikázaný sviatok sv. Neviniatok, mučeníkov

Kto by mal záujem o požehnanie novostavby, prerobeného domu, či bývania, môže si počas toho týždňa nahlásiť svoju adresu v sakristii.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.2. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je sviatok sv. Rodiny: Ježiša, Márie a Jozefa.

Po.: + Annu a + Štefana Krškovych /6.30hod. rorátna sv. omša/
  sv. omša 22.30 hod.na úmysel kňaza