Slávime 3. nedeľu adventnúnedeľu – radosti„gaudete“.

Liturgický kalendár:

Vstúpili sme do druhej poloviceadventného obdobia.

Deti, chcem povzbudiť aj v tomto treťom adventnom týždni /vlastne- poslednom/ k duchovnej príprave k Vianociam:
– 1 slamka – modlitba,
– 2 slamky – dobrý skutok,
– 3 slamky – sv. omša.
Rodičia povzbuďte k duchovnej prípravysvoje deti k Vianociam.

Rorátne sv. omše v tomto týždni budú: St. – So.Z dôvodu predvianočných sv. spovedí v okolitých farnostiach.

Možnosť sv. spovede pre tých, ktorí neboli v sobotu: každý deň 30. min. pred večernými sv. omšami a počas modlitby sv. ruženca po rorátnej sv. omši.

V piatok o 9.00 hod. v kostole sa bude robiť vianočná výzdoba. Aj po vonkajšej stránke si pripravme náš kostol na sviatky Narodenia Pána Ježiša. Ochotným mužom i ženám sPBz. Nespoliehajme sa na druhých, sami priložme ruky k dielu.

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.1. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Nácvik jasličkovej pobožnosti je v piatok o 16.00 hod.

Budúca nedeľa je 4. adventná. Pri sv. omšiach si budete môcť odpáliť betlehemské svetlo.

Po.: + Juraja Kršku a + rodičov
Ut.: + Margitu a + Jána Surovych