Prežívame 25. nedeľu cez rok“.

Liturgický kalendár:
Št.: spom. sv. Vincenta de Paul, kňaza.
So.: neprikázaný sviatok sv. Michala, Gabriela a Rafaela, archanjelov.

Stretnutie s Pannou Máriou býva každý deň 40. min. pred sv. omšou cez modlitbu sv. ruženca.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

Sviatosť manželstva si v sobotu o 15.30 hod. v našom kostole vyslúžia:
Peter Pazdera Simona Ďuricová.
„Sv. Joachim a Anna, orodujte za nich“.

O upratanie kostol by som prosil skupinu č. 1. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Na nástenke pred kostolom je bohoslužobný poriadok našej farnosti, bol by som rád, keby ste si Ho prečítali, prípadne dali aj Vaše návrhy. „BP“ sa vytvoril na základe môjho ročného pôsobenia tu vo Visolajoch. Sú veci, ktoré sa týždeň čo týždeň ohlasujú a opakujú, viete o nich, sú už akoby v nás „žité“. Preto som sa rozhodol, že v oznamoch búdu ohlásené informácie na nasledujúci týždeň, ktoré budú iba zmenené, alebo nové. Ak to nebude ohlásené, znamená to, že to bude, tak ako je to v BP.

Budúca nedeľa je 26. v období cez rok.

Na budúcu nedeľu po sv. omši o 10.30 hod. je stretnutie rodičov, ktorých dieťa v tomto školskom roku pôjde na prvé sv. prijímanie. Účasť jedného z rodičov je potrebná.

Po.: 18.30 + Michala Masláka a + rodičov
Ut.: 18.30 + Emíliu Lazovú
St.: 7.30 na úmysel kňaza
Št.: 18.30 + Jána, + Boženu Kanisovych a + Michala