Prežívame 24. nedeľu cez rok“. SPBzv mene diecézneho biskupa za milodar na kňazský seminár.

Liturgický kalendár:
Št.: spom. sv. Vietnamských mučeníkovi.
Pi.: neprikázaný sviatok sv. Matúša, apoštola a evanjelistu.

Stretnutie s Pannou Máriou býva každý deň 40. min. pred sv. omšou cez modlitbu sv. ruženca.

Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

V tomto týždni sú jesenné kántrové dni:  St., Pi., alebo v So. Záväzný je iba jeden deň. Obsahom kántrových dní je: poďakovanie sa Pánu Bohu za úroduMy budeme ďakovaťako farnosť na budúcu nedeľu pri sv. omši o 10.30 hod.

Hodová slávnosť našej farnosti bude v nedeľu 21.októbra.

Aj v tomto šk. roku budú bývať žiacke sv. omše– tretí piatok v mesiaci. Najbližšia je tento piatok. O 17.30 hod. – hodinu pred sv. omšou bude v klubovni na fare nácvik piesní na sv. omšu. Na žiacke sv. omše ako i spevokol sú pozvané deti, žiaci i študenti. Teda aj žiaci, ktorí navštevujú ZŠ i SŠ mimo Visolaj. Pre žiakov, ktorí sa pripravujú na prvé sv. prijímanie, alebo chcú ísť k sviatosti birmovania je táto sv. omša súčasťou ich prípravy. Rodičia pripomeňte žiacku sv. omšu svojim ratolestiam.

Sviatosť manželstva si v sobotu o 15.00 hod. v našom kostole vyslúžia:
Daniel Hrenák Ivana Kendralová
„Sv. Joachim a Anna, orodujte za nich“.

O upratanie kostol by som prosil skupinu č. 12. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 25. v období cez rok.

Po.: 7.30 BP živých čl. r. Haviarovej a + čl. r. Haviarovej /zmena/
Ut.: 18.30 + Pavla Polackyho