Dnes popoludní o 13.30 hod. je mariánska pobožnosť „Večeradlo s Pannou Máriou“.

Liturgický kalendár:
St.: výročie posviacky katedrálneho chrámu Najsvätejšej Trojice v Žiline

Modlitba sv. ruženca v mesiaci október býva 30.min. pred sv. omšou, môžeme pri nej získať splnením podmienok úplne odpustky.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Ste srdečne pozvaní.

Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie srdečné Pán Boh zaplať.

Moje poďakovanie patrí chlapom, ktorí v tomto týždni pokosili a urobili poriadok z drevom v záhrade. DsPBz

Chcel by som poprosiť ochotných mužov i ženy o upratovanie okolia kostola k hodovej slávnosti na zajtra o 9. 00 hod.

Bol som oboznámený, že na hodovú slávnosť po sv. omši o 10.30 hod. sa pristavíte na pár slov pred kostolom a popritom nech aj „žalúdok pocíti“, že sú hody. Kto by hlavne z farníčok, ale možno aj z farníkov chcel priniesť niečo pre „žalúdok“ môže tak urobiť v priebehu soboty popoludnia, alebo po nedeľnej rannej sv. omši. DsPBz

Budúca nedeľa je 28. v období cez rok, v našej farnosti budeme sláviť meniny chrámu – hody. Chcel by som Vám povzbudiť, hlavne tých, ktorí ste nepristúpili k sviatosti zmiernia k prvému piatku, aby ste v tomto týždni tak urobili. Hodová slávnosť sa preto aj tak volá „hody“, že je možnosť v kostole ,kde sa slávia hody získať úplné odpustky za splnenia určitých podmienok. Jedna z nich je aj byť v stave bez ťažkého hriechu Sviatosť zmierenia sa vysluhuje tak ako vždy 30. min. pred každou sv. omšou.

Po.: 17.30 + Jozefínu, + Štefana Kubišovych a + rodičov
Ut.: 17.30 + Jána, + Boženu, + Urbana, + Máriu a + Máriu