Prežívame 28. nedeľu v období cez rok – naša farnosť slávi hody.

Liturgický kalendár:
Po.: slávnosť sv. Gála, kňaza – patróna nášho kostola
Ut.: spom. sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka.
St.: neprikázaný sviatok sv. Lukáša, evanjelistu

Modlitba sv. ruženca v mesiaci október býva 30.min. pred sv. omšou, môžeme pri nej získať splnením podmienok úplne odpustky.

V utorok o 17.00 hod. sú k predmodlievaniu sv. ruženca pozvané deti, žiaci a študenti.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši. Ste srdečne pozvaní.

V našej farnosti budú bývať žiacke sv. omše tretí piatok v mesiaci. Teda tento piatok. Hodinu pred sv. omšou bude v klubovni na fare spevokol. Na žiacke sv. omše ako i spevokol sú pozvané deti, žiaci i študenti. Teda aj žiaci, ktorí navštevujú ZŠ i SŠ mimo Visolají. Rodičia pripomeňte žiackú sv. omšu svojim ratolestiam.

Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie srdečné Pán Boh zaplať.

Moje poďakovanie patrí chlapom i ženám, ktorí v pondelok upratovali okolie kostola.

V tomto týždni sa dokončilo vymaľovanie priestorov prvého poschodia na fare. Pán Boh zaplať patrí Ľubošovi Lukáčovi za jeho nezištnú prácu, taktiež veľká vďaka aj Stanislavovi Vrábelovi za stolárske práce v kostole.

V tomto týždni sa priniesla aj nanovo namaľovaná socha Božieho Milosrdenstva Nech Pán Boh požehnáva všetkým, ktorí aj po materiálnej stránke nezištne pomáhajú farnosti.

Budúca nedeľa je 29. v období cez rok s prívlastkom misijná. V modlitbách, pri sv. omšiach, ale i materiálne budeme pamätať na tento úmysel. Obvyklá misijná zbierka na túto nedeľu sa v našej farnosti prekladá o týždeň.

Po.: 17.30 + Jozefínu, + Jozefa Lazových a + rodičov
Ut.: 17.30 + Františka Mošku a + rodičov