Slávime 14. cezročnú nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca. /samolepky pre deti, modlitba „Anjel Pána“ zo sv. otcom : TV Lux , Noe/

14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť./po stretnutie kňaza zo svojimi farníkmi/

Po.: + Annu, + Jozefa Brandiburovych a + rodičov z obidvoch strán /R – zmena/
Ut.: 7.30 na úmysel kňaza
      10.30 + Jozefa Ondrášika a + rodičov
St.: + Jozefa Martinku/R/
Št.: + Emila, + Jolanu Chlebanovych a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Pavla Kozáka, + Irenu Hlaváčovú a + rodičov
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Jozefa Richtárika
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Kto by si chcel dať odslúžiť svoj úmysel sv. omše aj na druhý polrok, môže si prísť nahlásiť do  sakristií Po. – So. po sv. omši/

Ut.: slávnosť sv. Cyrila a Metoda Slovanských vierozvestov, zároveň štátny sviatok. Sv. omše: 7.30  a 18.30 hod.

Modlitba sv. ruženca bývať 40. min. pred sv. omšou, /piatok sa predmodlievajú deti a mládež/poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou štvrtok po sv. omši, večernú modlitbu o 20.00 hod. môžeme obetovať za pokoj vo sveteSte srdečne pozvaní.

Je možnosť si zakúpiť staršie i nové číslo Kn. Téma: „Prázdniny nie sú prázdne dni“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 8

V čase letných prázdnin budú rôzne ponuky pre deti, žiakov, študentov a ich rodičov stretnúť sa mimo kostola ako farská rodina. V tomto týždni to bude vo štvrtok pre starších žiakov, študentov, ale aj dospelých ísť spoločne na bicykel zo začiatkom o 9.00 hod. z pred fary. Potrebná je prilba.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 15. v období cez rok.