Slávime štvrtú nedeľu v cezročnom období.

Ut.: neprikázaný sviatok, ale veľmi uctievaný Obetovanie Pána – Hromníc.
O 17.30 bude aj živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje
St.: ľub. spom. sv. Blažeja, biskupa a mučeníka.
Št.: prvý štvrtok deň modlitieb za duchovné povolania.
Pi.: spom. sv. Agáty, panny mučenice, prvý piatok
So.: spom. sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov, prvá sobota

V sobotu si sviatosť manželstva vyslúžili:
Michal Lazoví a Tatiana Sojčáková. Novomanželom vyprosujeme na príhovor sv. Joachima a Anny veľa Božieho požehnania, zdravia a vzájomnej úcty.

V utorok o 14.00 hod. v Dome nádeje bude pohrebný obrad nášho farníka + Pribinu Janda. „Nech odpočíva v pokoji“.

Počas neverejných sv. omší predsieň kostola býva otvorená denne. Nezabúdajme si nájsť čas na návštevu Pána Ježiša prítomného pod spôsobmi chleba a vína v Eucharistií medzi Nami.

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia zvony. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať, všetkým tým, ktorí aj v tomto týždni si našli spôsob ako svoju farnosť podporiť aj finančne, keď farnosť nemá žiaden finančný prijem/zvonček, ofery/ milodarom na kostol. /Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Číslo bankového účtu farnosti je aj na webovej stránke či fb.

Chcem sa srdečne poďakovať farníkov, ktorí vo štvrtok zložili vianočnú výzdobu.

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo KN.

Budúca nedeľa je 5v období cez rok .

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje