Slávime tretiu nedeľu v cezročnom období – nedeľu Božieho Slova.

Liturgický kalendár budúceho týždňa:
Po.: neprikázaný sviatok Obrátenie sv. Pavla, apoštola.
Ut.: spom. sv. Timoteja a Títa, biskupov.
Št.: spom. sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi.

Zajtra o 13.00 hod. v Dome nádeje bude pohrebný obrad našej farníčky + Anny Zboranovej. „Nech odpočíva v pokoji“

Počas neverejných sv. omší predsieň kostola býva otvorená denne. Nezabúdajme si nájsť čas na návštevu Pána Ježiša prítomného pod spôsobmi chleba a vína v Eucharistií. V rámci vychádzky, keď sa zastavíme v predsieni kostola cez deň tak isto nič neporušíme a nikde sa nenakazíme… /samozrejme pri dodržaní všetkých hygienických predpisov/ pozývam Vás na takéto stretnutie s Pánom Ježišom, keď už nie denne, tak aspoň týždenné…

V dennej modlitbe sme spolu v čase: 20.00 – 20.05 hod. za odvrátenie pandémie. Na znak toho zvonia zvony. Skúsme osloviť aj svojich najbližších, známych aby Nás bolo stále viac a viac modliacich sa pre tak správny úmysel. „Proste a dostanete, klopte a otvoria Vám…“ len v Bohu máme istotu a oporu. Len Dobrý Pán Boh nám môže pomôcť z tohto nešťastia… prosme HO. Modliť sa môžeme ľubovoľnú modlitbu.

Srdečné Pán Boh zaplať, že niektorí z Vás si nájdete spôsob ako farnosť podporiť v tomto čase aj finančne, keď farnosť nemá žiaden finančný prijem/zvonček, ofery/ milodarom na kostol. /Farnosť nemá od nikoho žiadnu finančnú dotáciu/ Číslo bankového účtu farnosti je aj na webovej stránke.

V predsieni kostola je možnosť si zakúpiť aktuálne číslo KN.

Budúca nedeľa je 4v období cez rok .

O 10.30 bude živé vysielanie sv. omše z našej farnosti cez facebook – Farnosť Visolaje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *