Prežívame 21. nedeľu v období cez rok.

V tomto týždni sv. omše v pracovné dni budú: ranné- Po., St. a Pi. , večerné –Ut., Št. a So.
Po.: + Jozefa, + Martu Krškovych a + Margitu Čambalíkovú/R/- zmena
Ut.: + Máriu, + Milana Valášeka a + rodičov z obidvoch strán
St.: na úmysel kňaza /R/
Št.: + Jaroslava Šinka
Pi.: + Emila Mošku /R/ – zmena
So.:    15.00 sobášna sv. omša
 18.30 + Vladimíra Lukáča /s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Ut.: neprikázaný sviatok sv. Bartolomeja, apoštola.
Pi.: spom. sv. Moniky.
So.: spom. sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi.

Modlitba sv. ruženca, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou  ako i modlitba za odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných termínoch. Ste srdečne pozvaní.

Sviatosť manželstva si pri sv. omši v sobotu o 15.00 hod. vyslúžia:
Lukáš Remšík z Košece a Katarína Bačíková  z Visolaj. „Nech sv. Joachim a Anna, orodujú za nich

Kto sa prihlásil ísť na sv. omšu zo sv. otcom Františkom do Šaštína spoločne ako farnosť, nech sa zaregistruje na web. stránke kbs – navstevapapeza.sk. Kto by s tým mal ťažkosť nech sa obráti na mladších členov rodiny, alebo nech príde za mnou. Nie je to nič zložité dá sa to zvládnuť do niekoľko minút. Kto by chcel ísť spolu s Nami stále je možnosť.

V utorok o 9.30 hod./za priaznivého počasia/bude v poradí už 7. farská cyklopúť.

V piatok o 16.45 hod. v klubovni fary je spevokol detí a mládeže. Kto nechce svoj talent spievania, hrania na hudobný nástroj zakopať a vie aj čítať je srdečne pozvaní.

O upratanie kostol a okolia by som prosil v sobotu skupinu č. 5. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Je možnosť si zakúpiť: aktuálne číslo KN ako i Sv. Písmo – Nový zákon.

Budúca nedeľa je 22. cezročná nedeľa.