Prežívame 22. nedeľu v období cez rok.

Dnes o 16.30 hod. /ak to počasie dovolí/ je pozvanie na cyklopúť rodičov s  deťmi. Pozvaní sú: ich rodičia, žiaci prvého stupňa, alebo doprevádzajúci dospelí z rodiny.

Po.: + Irenu, + Pavla Kráľových a + čl. rodín
Ut.: + Máriu Martinkovú a + rodičov z obidvoch strán
St.: + Vladimíra, + Pavla a + Jozefa /R/
Št.: 8.00 hod.+ Alžbetu Krajnú a + rodičov /zmena/
Pi.: K úcte Ducha Svätého
So.:    15.00 sobášna sv. omša
 18.30 + Pavla, + Máriu a + Pavla Kozákovych /s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Pi.: spom. sv. Gregora Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi – prvý piatok
So.: prvá sobota mesiaca.

Modlitba sv. ruženca i  modlitba za odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných termínoch. Na prvú sobotu o 17.30 hod. bude mariánska pobožnosť „Večeradlo s Pannou Máriou“. Ste srdečne pozvaní.

Vo štvrtok pri sv. omši o 8.00 hod. budeme prosiť o Dary Ducha Svätého pre žiakov, študentov a pracovníkov školstva pre nový školský rok 2021/22. Pri sv. omši budeme myslieť aj na tých žiakov a študentov, ktorí študujú mimo našej farnosti. K tejto sv. omši sú pozvaní všetci, ktorým záleží na mladej generácií.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. V Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št.- 7.30 a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Mať čisté srdce, milosť posväcujúcu v duši je najkrajší vstup do nového školského roka. Iba pripomínam možnosť urobenia si prvých piatkov. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Sviatosť manželstva si pri sv. omši v sobotu o 15.00 hod. vyslúžia:
Marcel Mesiaček z Visolaj a Petra Janúchová z Visolaj. „Nech sv. Joachim a Anna, orodujú za nich.“

Do utorka je možnosť pre našu farnosť prihlásiť sa na sv. omšu zo sv. otcom Františkom do Šaštína. Stretnutie s tými, ktorí idú do Šaštína bude v utorok po večernej sv. omši. Treba priniesť aj poplatok za dopravu. Voľné miesta v autobuse budú ponúknuté inej farnosti.

V stredu o 9.30 hod. /za priaznivého počasia/ bude v poradí už 8. farská cyklopúť.

O upratanie kostol a okolia by som prosil v sobotu skupinu č. 6. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Je možnosť si zakúpiť: aktuálne číslo KN ako i Sv. Písmo – Nový zákon.

Budúca nedeľa je 23. cezročná nedeľa, zároveň prvá nedeľa mesiaca.