Prežívame 2. adventnú nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca.

Mesačná zbierka na kostol sa prekladá na budúcu nedeľu. DsPBz.

/ samolepky pre deti – donesiem do školy, prostredníctvo katolíckych masmédií môžeme sledovať druhú časť apoštolskej cesty sv. otca v Grécku/

Individuálna starostlivosť počas neverejných sv. omší:

Predsieň kostol je otvorená denne pre osobnú modlitbu: 8.00 – 18.00 hod.

Po.- So.

• možnosť sv. spoveď : 17.30 – 18.00 hod.
  • rozdávanie sv. prijímania: 18.00 hod.
  • sv. omša: televízia Lux, Noe, rádio Lúmen

Nedeľa a prikázaný sviatok/aj uznané štátom/

• 10.30 sv. omša online cez FB farnosti, alebo televízia Lux, Noe, rádio Lúmen
  • možnosť sv. spoveď : 17.30 – 18.00 hod.
  • rozdávanie sv. prijímania: 18.00 hod.

Úmysle sv. omší:

Sv. omše, ktoré boli nahlásené na toto obdobie budú odslúžene v čase, keď to bude verejne možné.

Budem slúžiť súkromné sv. omše na svoje úmysly. Kto by chcel, aby bol odslúžení jeho úmysel aj ten nahlásení nech príde osobne za mnou.

Ak by sa od štvrtku uvoľnili opatrenia ohľadom verejných sv. omší program bude vo farnosti fungovať v režime: normál. Vo štvrtok večerná sv. omša a atď..
V St., Pi. a So. sú zimné kántrové dni. Záväzný je jeden z nich. Obsahom kántrových dní je: príchod Božieho kráľovstva do rodín, duchovná obnova rodín, pokoj a spravodlivosť vo svete.
Po.: ľub. spom. sv. Mikuláša, biskupa.
Ut.: spom. sv. Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi.
St: slávnosť Nepoškvrneného Počatia Panny Márie. Sv. omša cez farský FB : 18.30 hod.

Srdečná Pán Boh zaplať, že niektorí z Vás si nájdete spôsob ako farnosť podporiť aj materiálne – milodarom na kostol. Srdečná vďaka. /pokladnička v predsieni, účet farnosti, alebo osobne/

Farnosť v spolupráci z Obecným úradom Visolaje pre svojich farníkov dáva možnosť sa zaočkovať pre dospelých v nemocnici PB každý deň Po. – Št., v čase: 7.30 – 12.00, 12. 30 – 14.00 hod. Prosím využite túto možnosť.

Budúca nedeľa je 3. adventná – nedeľa radosti.