Prežívame 3. adventnú nedeľu , „gaudete“.

/ samolepky pre deti, modlitba Anjel Pána zo sv. otcom môžeme sledovať prostredníctvo TV Lux, alebo Noe/

Po.: + Jána Janeka
Ut.: + Milana Richtárika
St.: + Jozefínu a + Juraja Krškovych/R 7.30 hod./
Št.: + Paulínu a + Antona Krajných
Pi.: + Vladimíra Lukáča, + rodičov i starých rodičov z obidvoch strán
So.: + Ladislava Kožíka /s platnosťou nedele 18.30 hod./
        10.30 za Visolajských farníkov

Úmysly sv. omší, ktoré neboli odslúžene počas neverejných sv. omší budú postupne odslúžene v najbližších voľných termínoch.

Po.: spom. sv. Lucie, panny a mučenice.
Ut.: spom. sv. Jána od Kríža, kňaza a učiteľa Cirkvi.

Modlitba sv. ruženca býva 40. min. pred sv. omšou, štvrtková adorácia ako i modlitba za odvrátenie pandémie  bývajú v zvyčajných termínoch.

Nerátajme v tomto čase pandémie z formátom tkz. „spoločnej sv. spovede“ ako sme boli zvyknutý/8×1,5 hod.=12. hod./ K sv. spoveď však možnosť stále máte 30.min. pred každou sv. omšou. Tak sa ani jeden farník kto chce nemôže vyhovárať, že možnosť sv. zmierenia nemal/ak budem zdraví/ Buďte disciplinovaní a nenechávajte si sv. spoveď na posledné dni pred Vianocami. Spovedám každý deň.

Od stredy do Vianoc v našej farnosti začína 9.dňová modlitbová pobožnosť, „Hľadanie prístrešia pre Svätú rodinu“. Som rád, že ste sa mnohí z Vás na to podujali. Takto sme v modlitbe cez rodiny spoločne spojení.

O upratanie kostol a okolia v sobotu by som prosil skupinu č. 5. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Je možnosť si zakúpiť  vianočnú ozdobu s motívom nášho kostola ako i aktuálne číslo Kn. DsPBz.

Budúca nedeľa je 4. adventná nedeľa.