Slávime 19. cezročnú nedeľu.

V tomto týždni sv. omše v pracovné dni budú: ranné – St. a Pi., večerné – ostatné dni.
Po.: na úmysel kňaza
Ut.: + čl. r. Hromkovej a Gachovej
St.: + Zuzanu Markovu/
Št.: Štefániu, + Michala Samúlovych a + dcéru Emíliu
Pi.: + Jána Hlubinu a + rodičov z obidvoch strán /R/ zmena
So.: 18.30 ZBP v rodinách a poďakovanie Pánu Bohu za 45. r. manželstva /s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

Po.: neprikázaný sviatok sv. Terézie Benedikty od Kríža, panny a mučenice, patrónky Európy.
Ut.: neprikázaný sviatok sv. Vavrinca, diakona a mučeníka.
St.: spom. sv. Kláry, panny.
So.: spom.. sv. Maximiliána Máriu Kolbeho, kňaza a mučeníka.

Modlitba sv. ruženca, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou  ako i modlitba za odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných termínoch. Ste srdečne pozvaní.

K sviatosti zmierenia je možnosť pristúpiť pred každou sv. omšou 30. min.

Po sv. omšiach v pracovné dni v sakristii je možnosť zahlásiť úmysly sv. omší.

V utorok o 9.30 hod./za priaznivého počasia/bude v poradí už 6. farská cyklopúť.

Je možnosť ísť spoločne ako farnosť na sv. omšu zo sv. otcom Františkom do Šaštína. Treba sa prihlásiť čím skôr. v sakristií. Bližšie informácie sa budú aktualizovať.

O upratanie kostol a okolia by som prosil v sobotu /o 8.00 hod./ skupinu č. 3. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Je možnosť si zakúpiť: aktuálne číslo KN ako i Knihu Kníh sv. Písmo – Nový zákon.

Budúca nedeľa je slávnosť Nanebovzatia Panny Márie.