Slávime 18. cezročnú nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca.

Dnes o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť.

V tomto prvopiatkovom týždni sv. omše v pracovné dni budú: ranná – St., večerné – ostatné dni.
Po.: + Darinu Richtárikovu
Ut.: + Ladislava a + Annu Bačíkovych
St.: poďakovanie Pánu Bohu za dar života a prosba o milosť Božiu do ďalších dní/74. rokov/ /R/
Št.: K úcte Ducha Svätého
Pi.: + Jozefínu, + Juraja a + rodičov
So.: 18.30 + Zuzanu a + Františka Markovych/ s platnosťou nedele/
        10.30 za Visolajských farníkov

St.: spom. sv. Jána Máriu Vianneya, kňaza.
Pi.: neprikázaný sviatok Premenenie Pána. – prvý piatok.
So.: prvá v mesiaci.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred každou sv. omšou. Vo Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi. – 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom./9. prvých piatkov – prvoprijímajúce deti/ V piatokdopoludnia navštívim chorých farníkov v ich príbytku.

Modlitba sv. ruženca, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou  ako i modlitba za odvrátenie pandémie v našej farnosti sú v zvyčajných termínoch. Ste srdečne pozvaní.

Na prvú sobotu o 17.30 hod. bude mariánska pobožnosť „Večeradlo s Pannou Máriou“.

V utorok o 9.30 hod. je v poradí už 5. farská cyklopúť.

Je možnosť ísť spoločne ako farnosť na sv. omšu zo sv. otcom Františkom do Šaštína. Cena za dopravu na osobu je 13€. Treba sa prihlásiť do konca augusta v sakristií. Bližšie informácie sa budú aktualizovať.

O upratanie kostol a okolia by som prosil v sobotu o 8.00 hod. skupinu č. 2. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Je možnosť si zakúpiť: aktuálne číslo KN ako i Knihu Kníh sv. Písmo – Nový zákon.

Budúca nedeľa je 19. v období cez rok.