Prežívame slávnosť Narodenia Jána Krstiteľa. Dobrodincom za milodar na „dobročinné diela sv. otca“ sPBz.

Liturgický kalendár:
Št.: spom. sv. Ireneja, biskupa a mučeníka.
Pi.: prikázaná slávnosť sv. Petra a Pavla, apoštolovKaždého pokrsteného katolíka viaže účasť na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše budú: 8.00 /zmena/, 18.30 hod.

40. min. pred sv. omšou býva modlitba sv. ruženca.

V piatok pri sv. omši o 8.00 hod. budeme spoločne zo žiakmi a pedagógmi Z.Š vo Visolajoch ďakovať za dary od Pána Boha, ktoré sme obsiahli v končiacom sa školskom roku 2017/18.

Na budúcu nedeľu po sv. omši o 10.30 hod. bude stretnutie pre tých, ktorí majú záujem o sviatosť birmovania. Birmovka v našej farnosti má 4 cyklus. Posledná bola v r. 2016, teda ďalšia bude 2020. Žiak/čka/, ktorí v tomto školskom roku končí 7. ročník, alebo navštevuje vyšší/8., 9. 1. SŠ, 2.SŠ atď./, alebo je aj dospelý a nemá sviatosť birmovania môže prísť na stretnutie. Na stretnutie by som prosil aj o účasť aspoň jedného z rodičov/záujemcov, ktorí nie sú plnoletý/. Na stretnutí si povieme čo a ako, aké budú pravidlá atď…

Stále je možnosť prihlásiť sa na farská púť do jedného z najväčších mariánskych pútnických miest Slovenska Levoče.

O upratanie kostol i okolie by som prosil skupinu č. 12. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 13. v období cez rok.

Po.: 18.30 + Máriu, + Jána Čižmárových a + rodičov
Ut.: 18.30 + Alojza a + rodičov