Slávime 5. veľkonočnú nedeľu.

Liturgický kalendár:
St.: spom. sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi.
Št.: neprikázaný sviatok sv. Filipa a Jakuba, apoštolov.

Po. – modlitba sv. ruženca – 40. min. pred sv. omšou.
Št. – po sv. omši – poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou

Od utorka bude bývať 15. min. pred sv. omšou počas celého mesiaca májová pobožnosť. Vy skôr narodení spomeňte si ako ste radi prichádzali na túto pobožnosť – povzbuďme aj tých mladších. V sobotu za priaznivého počasia májová pobožnosť bývať o 18.00 hod. aj pri kaplnke Sedembolestnej Panny Márie. Radi na májovú pobožnosť prichádzajme. Sv. ruženec v mesiaci Máj pred sv. omšounebude, aby vyznela práve táto krásna mariánska pobožnosť. Na duchovné pobožnosti ste srdečne pozvaní.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca Máj. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

Počas tohto týždňa je možnosť v sakristii kostola sa prihlásiť rodinám s deťmi na Misijnú púť detí do Rajeckej Lesnej. Akým spôsobom sa pôjde do Rajeckej Lesnej záleží od záujmu rodičov. Bližšie informácie máte na nástenke pred kostolom.

O upratanie kostol i okolie by som prosil skupinu č.4. Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Budúca nedeľa je 6. veľkonočná nedeľa, zároveň prvá nedeľa mesiaca.

Po.: 7.30 + Jaroslava Kršku/zmena/
Ut.: 18.30 + Pavla, +Annu a + Pavla Gardlových