Slávime 6. veľkonočnú nedeľu, prvú nedeľu mesiaca Máj.

Dnes popoludní o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť.

Liturgický kalendár:

15. min. pred sv. omšou počas celého mesiaca býva májová pobožnosť, v  sobotu o 18.00 hod. za priaznivého počasia aj pri kaplnke . Radi na májovú pobožnosť prichádzajme a pozvime aj toho, kto na túto hlbokú, radostnú mariánsku pobožnosť nechodí.

V pondelok, utorok a stredu sú prosebnými dňami. Záväzný je jeden deň, my budeme prosiť v pondelok. Obsahom sú prosby za úrodu.

Št.: cirkevne prikázaný sviatok Nanebovstúpenie Pána. Každého pokrsteného katolíka viaže účasťou na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše budú: 7.30, 18.30 hod.

O upratanie kostol i okolie by som prosil skupinu č.5. Ženám ktoré v tomto týždni budú upratovať sPBz.

Budúca nedeľa je 7. veľkonočná nedeľa. V našej farnosti je celofarská poklona k Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej. Sviatosť Oltárna sa vystaví po sv. omši o 10.30 hod. a bude vystavená do 16.30 hod. Už teraz si urobme program tak, aby sme si našli čas pre Pána Ježiša prítomného vo Sviatosti Oltárnej.

Po.: 18.30 + Jána, + Boženu Kanisovych a + Michala
Ut.: 7.30 + priateľa  a + rodičov/zmena/