Slávime 22. nedeľu v “období cez rok“, zároveň prvú nedeľu mesiaca.

O  14.00 hod. je požehnanie zo Sviatosťou Oltárnou ako býva na prvú nedeľu. Zvlášť sú pozvaní členovia ružencového bratstva.

Deti, ktoré chodili počas letných prázdnin na nedeľné sv. omše a majú aj vyfarbený plagátik ktorí dostali na začiatku prázdnin ,dnes o 15.00 hod. sa stretneme pred farou a pôjdeme spoločne na zmrzlinu.

Sv. omše v pracovné dni budú bývať o 18.30 hod. ak nebude vyhlásené v aktuálnu nedeľu inak.
Po. 8.00 hod. + Jána, + Annu Filovych a + rodičov z obidvoch strán – zmena
Ut.: + Ondreja, + Margitu, + Ivana a + Oľgu
St.: + rodičov Sojkovych a + synov a vnukov
Št.: + Máriu Krškovú /R/ – zmena – rekolekcie kňazov
Pi.: + Jozefa, + Antóniu Moškovych a + rodičov z obidvoch strán
So.:./s pl. nedele/ + Antóniu Krškovú a + čl. r. Krškovej
       10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať v sakristií kostola na úmysle sv. omší 2. polrok/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Sv. ruženec býva 40. min. pred sv. omšou, St. po večernej sv. omši adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Ste srdečne pozvaní.
Št.: spom. sv. Košických mučeníkov.
Pi.: neprikázaný, ale veľmi uctievaný sviatok Narodenie Preblahoslavenej Panny Márie.

V pondelok pri sv. omši o 8.00 hod. budeme prosiť o Dary Ducha Svätého pre žiakov, študentov a pracovníkov školstva pre nový školský rok 2023/24. Pri sv. omši budeme myslieť aj na tých, ktorí chodia do školy mimo našej farnosti. K tejto sv. omši sú pozvaní všetci farníci.

V sobotu o 15.00 hod. si pri sv. omši sviatosť manželstva vyslúžia:

Daniel Korbáš zo Štiavnika a Barbora Mesiačková z Visolaj. „Nech sv. Joachim a Anna, orodujú za novomanželov.

O upratanie kostola by som prosil v sobotu skupinu č. 5.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 23. v období cez rok.