Prežívame 13. cez ročnú nedeľu.

Sv. ruženec býva – 40. min. pred sv. omšou.

Poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou – štvrtok po sv. omši.
Po.: prikázaná slávnosť sv. Petra a Pavla, apoštolov. Každého pokrsteného kresťana – katolíka viaže účasť na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše, keďže je pracovný deň: 7.30  a 18.30 hod.
Št.: neprikázaný sviatok Návšteva Panny Márie.
Pi.: neprikázaný sviatok sv. Tomáša, apoštola.
So.: prvá sobota.
Budúca nedeľa je slávnosť sv. Cyrila a Metoda, slovanských vierozvestov.

V pondelok o 17.30 hod. v klubovni na fare je nácvik piesni na utorňajšiu sv. omšu. Žiaci a študenti sú srdečne pozvaní.

V utorok pri sv. omši o 8.00 hod. budeme spoločne zo žiakmi a pedagógmi ZŠ ď a k o v a ť za dary od Pána Boha, ktoré sme obsiahli v končiacom sa školskom roku 2019/20.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca Júl. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež zvlášť vo Št. a Pi. – 17.30 – 18.00 hod. Pripomínam možnosť prvých piatkov pre prvoprijímajúce deti ako i pre tých , ktorí prijali sv. birmovania. Najkrajšie poďakovanie za Božie dary, ktoré ste obsiahli počas končiaceho šk. roka je mať čisté srdce. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.00 hod.

O upratanie kostol v sobotu by som prosil skupinu č. 12. Ženám i mužom, ktorí v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Je možnosť si zakúpiť nové ako i staršie čísla KN.

Na budúcu nedeľu o 17.00 hod. v kostole sa uskutoční kultúrne pásmo našich mladých farníkov pod názvom „Ďakujeme Vám“. Ste srdečne pozvaní. Bližšie informácie máte na nástenke pred kostolom.

Po.: za Visolajských farníkov
+ Máriu, + Pavla Palkechovych a + rodičov