Slávime 3. nedeľu „cez ročnú“.

Po: spom. sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi
Št.: spom. sv. Jána Bosca, kňaza
So.: neprikázaný sviatok, ale veľmi uctievaní Obetovanie Pána – Hromnice

Pri sv. omši sa budú požehnávať „hromničné sviece“ môžete si ich priniesť na požehnanie.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred deti a mládež vo Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod.Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom. Vstúpiť s čistým srdcom do druhého školského polroku je najlepším poďakovaním a zároveň najsilnejšou prosbou.

V piatokdopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

V piatok o 9.00 hod. by som veľmi pekne poprosil ochotných mužov i ženy o zloženie vianočnej výzdoby. Ochotným farníkom sPBz

O upratanie kostol by som prosil v sobotu skupinu č.7. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 4v období cez rok.

Po.: na úmysel kňaza
Ut.: + Štefana Mošku, + Martina a + rodičov