Slávime nedeľu Najsvätejšej Trojice.

Liturgický kalendár:
Št.: cirkevne prikázaný sviatok Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi.
Každého pokrsteného katolíka viaže účasť na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše: 7.30, 18.30 hod.Po večernej sv. omši za priaznivého počasia bude eucharistická procesia „oltáriky“ mimo kostola. Deti nech si zo sebou prinesú lupienky z kvetov, aby aj takýmto spôsobom vyjadrili úctu a vďačnosť Pánu Ježišovi prítomnému medzi nami. Taktiež by som prosil ochotných ľudí o prípravu oltárikov. Veľká vďaka.
Pi.: spom. sv. Justína, mučeníka.
So.: prvá sobota mesiaca.

Do stredy býva 15. min. pred sv. omšou májová pobožnosť.

Od Št. 40. min. pred sv. omšou býva modlitba sv. ruženca.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca Jún. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov v ich príbytku. Začnem o 8.30 hod.

O upratanie kostol i okolie by som prosil skupinu č. 7. Ženám i mužom, ktoré v tomto týždni budú upratovať náš kostol i okolie sPBz.

Budúca nedeľa je 9. v období cez rok, zároveň prvá nedeľa mesiaca.

Po.: 18.30 + Jána a + Alžbetu Kacerenkových
Ut.: 18.30 + Antona, + Antóniu Brandibúrových,+ dcéry,+ syna,+ vnučku Darinu