Slávime 6. cezročnú nedeľu.

Po.: + Jolanu, + Františka Gabrišovych a + Petra Meluša
Ut.: + Gabrielu, + Ladislava Martinkovych a + rodičov z obidvoch strán
St.: + Emíliu Hoštákovú
Št.: + Karola Kršku /R – zmena, celodiecézna rekolekcia/
Pi.: Božiu pomoc a zdravie a  pre Moniku
So.: 18.30 /sp. nedele/+ Ľudovíta, + Annu, + Bohdanku a + rodičov z obidvoch strán
       10.30 za Vás farníkov

/Je možnosť dať si zapísať na prvý polrok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
St.: Popolcová, začiatok 40. dňového pôstneho obdobia. V tento deň je prísny pôst. Dovolené je iba raz sa dosýta prijať pokrm. Je to zároveň deň pokánia. Obetujem stredajší pôst a modlitby za pokoj a mier vo svete.

Počas pôstneho obdobia v piatok o 17.00 hod. a v nedeľu o 14.00 hod. bude bývať pobožnosť krížovej cesty. Radi na ňu prichádzajme a zároveň si pri nej oživujem veľkú Ježišovu lásku ku každému jednému z nás.

Sv. ruženec býva 40. min. pred  sv. omšou, utorok adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou/zmena/. Sme pozvaní.

Krížovou cestou v piatok o 17.00 hod. sa začína duchovná obnova pre našu farnosť. Bude prebiehať pri sv. omšiach./ 3 príhovory/ Tému: SVIATOSŤ KRSTU. Bude ju viesť misionár – verbista Ján Štefanec z Nitry. Nájdime si čas, povzbuďme aj svojich blízkych, prehĺbme si svoje duchovné vedomostí a vzťahu s Bohom.

O upratanie kostola by som poprosil skupinu č. 3.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je 1. pôstna nedeľa.