Slávime 5. cezročnú nedeľu – prvú v mesiaci. SPBz.

Dnes o 14.00 od. je prvonedeľná pobožnosť. Zvlášť sú očakávaní členovia RB kedy sa po pobožnosti vymieňajú aj ružencová kartičky. Samozrejme sú pozvaní aj ostatní farníci. Kto by chcel byť členom RB môže to prísť povedať do sakristie.

Po.: + Jozefa a + Marta Krškovi /R- zmena/
Ut.: + Antona, + Irenu Kanisovych a + rodičia z obidvoch strán
St.: za zdravie a Božiu pomoc v rodinách
Št.: + Jána Kozíka
Pi.: + Jozefa Martinku
So.: 18.30 /sp. nedele/+ Annu, + Pavla Hanidžiarovych a + rodičov z obidvoch strán
       10.30 za Vás farníkov

/Je možnosť dať si zapísať na prvý polrok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Po.: spom. sv. Agáty, panny a mučenice.
Ut.: spom. sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov.
So.: spom. sv. Školastiky, panny.

Sv. ruženec býva 40. min. pred  sv. omšou, štvrtok adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Sme pozvaní.

O dva týždne v dňoch 16. – 18.februára /piatok – nedeľa pri sv. omšiach/ bude v našej farnosti duchovná obnova na tému: SVIATOSŤ KRSTU. Bude ju viesť verbista Ján Štefanec z Nitry. Snažme sa už teraz si tak zariadiť čas, aby sme všetko urobili ako sa to dá a nie ako sa to nedá a našli si čas pre seba na prehĺbenie svojich duchovných vedomostí a vzťahu s Bohom.

O upratanie kostola by som poprosil skupinu č. 2.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je 6. v období cez rok.