Slávime 4. cezročnú nedeľu.

Po.: + Jozefa a + Antóniu Moškovych
Ut.: + Júliu Chlebanovú
St.: + Emila Mošku
Št.: Božiu pomoc a zdravie pre Martu
Pi.: Ľudovíta, + Annu, + Bohdanku a + rodičov z obidvoch strán
So.: 18.30 /s platnosťou nedele/+ Ladislava, + Gabrielu, + Máriu a + rodičov z obidvoch strán
       10.30 za Vás farníkov

/Je možnosť dať si zapísať na prvý polrok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
St.: spom. sv. Jána Bosca, kňaza.
Pi.: neprikázaný sviatok, ale veľmi uctievaní Obetovanie Pána – Hromnic – prvý piatok. Pri sv. omši sa budú požehnávať „hromničné sviece“ môžete si ich priniesť na požehnanie.
So.: prvá

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred žiakov a študentov Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom. Vstúpiť s čistým srdcom do druhého školského polroku je najlepším poďakovaním a zároveň najsilnejšou prosbou./8 z 9/

Sv. ruženec býva 40. min. pred  sv. omšou, štvrtok adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. So.: 17.30 „Večeradlo s Pannou Máriou“. Sme pozvaní.

O upratanie kostola by som poprosil skupinu č. 1.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je 5. v období cez rok – prvá v mesiaci.