Slávime sviatok Premenenia Pána, zároveň prvú nedeľu mesiaca.

Dnes o  14.00 hod. je požehnanie zo Sviatosťou Oltárnou ako býva na prvú nedeľu. Zvlášť sú pozvaní členovia Ružencového bratstva.

Po.: + Ladislava, + Annu, + Ladislava a + Alenu Bačíkovych
Ut.: + Oľgu, a + Ľudovíta Moškovych /R/
St.: + Alexandra
Št.: +Zuzanu a + Františka Markovych /R/
Pi.: + Juraja, + Ľudmilu, + Máriu a + Evu Blahovych
So.:./s pl. nedele/ + Jozefínu a + Pavla Maslákovych
       10.30 za Visolajskych farníkov

Tí čo máte nahlásené úmysly sv. omší na Ut. a Št. a Vám nevyhovuje ranný čas môžete sa zastaviť a nájdeme vhodnejší termín.

/Je možnosť si dať zapísať v sakristií kostola na úmysle sv. omší 2. polrok/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Denná modlitba sv. ruženca 40. min. pred sv. omšou, Pi. po večernej sv. omši adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou, Ste srdečne pozvaní.
Ut.: spom. sv. Dominika, kňaza.
St.: neprikázaný sviatok sv. Terézie Benedikty od Kríža, panny a mučenice, patrónky Európy
Št.: neprikázaný sviatok sv. Vavrinca, diakona a mučeníka.
Pi.: spom. sv. Kláry, panny.

V utorok je možnosť ísť spoločne ako farnosť na turistiku na vrch Vapeč /nad obcou H. Poruba/ Nie je to náročný  terén.

Stretneme sa ráno o 9.00 hod. pred farou a potom by sme išli individuálne svojím autom. Poprosil by som tých, ktorých táto ponuka oslovila, aby mi dali vedieť či už v sakristií, alebo telefonicky. Tí, ktorí nemajú možnosť auta a chcel by ísť zastavte sa /najlepšie po sv. omši – do pondelka/ v sakristií, aby sa voľné miesta v autách obsadili.

O upratanie kostola by som prosil v sobotu skupinu č. 1.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 19. v období cez rok.