Slávime nedeľu Svätej rodiny.

Ne.: 16.00 hod. /s pl. sviatku/ na úmysel kňaza, po sv. omši bude poďakovanie P. Bohu za dobrodenia r. 2023
Po.: 7.30 za Vás farníkov
       10.30 + rodičov Šištíkovych a + synov
Ut.: + Antóniu Botekovú a + rodičov z obidvoch strán
St.: + rodičov Sojkovych, + synov a + vnukov
Št.: + rodičov  Godriovych/R – zmena/
Pi.: : 17.30 /s pl. sviatku/+ Mariku
So.: 7.30 + Antóniu, + Štefana, + Antóniu, + Antona a + čl. rodinných príslušníkov
       10.30 + za Vás farníkov
       10.30 za Vás farníkov

/Je možnosť dať si zapísať na nový rok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Po. slávnosť Panny Márie Bohorodičky – Nový rok. Vo svedomí nás slávnosť viaže účasťou na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše: dnes 16.00/s pl. sviatku/, v pondelok: 7.30 10.30 hod.
Ut.: spom. sv. Bazila Veľkého a Gregora Naziánzskeho, biskupov a učiteľov Cirkvi.
Pi.: prvý piatok v mesiaci
So.: slávnosť Zjavenie Pána – Troch kráľov. Vo svedomí nás slávnosť viaže účasťou na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše: piatok s pl. sviatku 17.30,  sobotu: 7.30 10.30 hod. Pri sv. omšiach sa bude požehnávať trojkráľová voda i krieda. Je možnosť si ju zobrať domov.

Sv. ruženec býva 40. min. pred  sv. omšou, v stredu adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou/zmena/. Sme pozvaní.

V tomto prvopiatkovom týždni sv. zmierenia sa vysluhuje 30. min pred sv. omšami. Pripomínam deťom, že kto si robí 9. prvých piatkov nech príde na sv. omšu radšej v piatok.

O upratanie kostola v piatok by som poprosil skupinu č. 9.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je sviatok Krst Pána Ježiša.