Slávime 7. veľkonočnú nedeľu., zároveň 57. svetový deň spoločenských komunikačných prostriedkov.

Po.: + Ladislava a + Máriu Bušíkovych
Ut.: + Pavla, + Ondreja a + Gabrielu Kabzanovych
St.: 7.30 hod.+ Annu a + Filipa Patačikovych /R – zmena/
Št.: + Jurka Kršku
Pi.: + Juraja, + Evu, + Štefana a + Alžbetu
So.:./s pl. nedele/ + Jozefa, + Jozefínu Valnych a + rodičov z obidvoch strán
       10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Pi.: spom. sv. Filipa Neriho, kňaza.

Novénou sa duchovne pripravujeme na výročitú slávnosť Zoslania Ducha Svätého.

15. min. pred sv. omšou býva májová pobožnosť, /v stredu o 18.00 hod. za priaznivého počasia aj pri kaplnke SMP/ deti, ktoré idú na prvé sv. prijímanie sú spolu zo svojimi rodičmi pozvaní na 2. modlitbové stretnutie. V prípade nepriaznivého počasia sa s rodičmi a deťmi stretneme tu v kostole.

Piatková sv. omša bude zameraná pre deti, žiakov a mládež. 17.15 bude v klubovni fary nácvik piesni na sv. omšu.

Žiaci pripravujúci sa na 1. sv. prijímanie to majú povinné ako súčasť prípravy, starší žiaci, ktorí sa chcú seriózne pripravovať k sv. birmovania to môžu brať ako vzdialenú prípravu k sviatosti dospelosti.

O upratanie kostola by som prosil v sobotu skupinu č. 3.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je výročitá slávnosť Zoslania Ducha Svätého – zavŕšenie Veľkonočného obdobia.