Slávime nedeľu Dobrého Pastiera – 4. veľkonočnú.

Po.: + Františka, + Jozefa a + Františka Jakušovych
Ut.: + Pavla Hanidžiara, + rodičov a+ súrodencov
St.: + Jána, + Paulínu Palkechovych a + rodičov z obidvoch strán/7.30 – zmena/
Št.: + Alžbetu, + Emanuela Ganoškovych a + starých rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Antóniu, + Jozefa Slyškovych
So.:. 15.00 hod. sobášna sv. omša
         18.30 /s pl. nedele/ + Martu Ligdovú
       10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Ut.: spom sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi.
St.: neprikázaný sviatok sv. Filipa a Jakuba, apoštolov.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 17.30 hod.

Sviatosť manželstva si v sobotu o 15.00 hod. pri sv. omši vyslúžia:
Peter Villín z Bodinej a Lívia Chlebanová z Visolaj. „Nech sv. Joachim a Anna, orodujú za novomanželov.“

Pred žiakov a študentov Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Máj je mesiacom Panny Márie. 15. min. pred sv. omšou býva májová pobožnosť, v stredu za priaznivého počasia aj o  18.00 hod. pri kaplnke SMP/ deti, ktoré idú na prvé sv. prijímanie 4.6. sú spolu zo svojimi rodičmi pozvaní na 1. stretnutie ku kaplnke/, ostatné duchovné podujatia sú ako obvykle + večeradlo s Pannou Máriou v sobotu pred večernou sv. omšou. Ste na duchovné podujatia srdečne pozvaní.

O upratanie kostola by som prosil v sobotu skupinu č. 12.

Farníci, ktorí sme sa prihlásili na farskú púť na Velehrad /10.5./stretneme sa po sv. omši v utorok. Poprosil by som Vás aj o úhradu nákladov – 30€

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 5. veľkonočná – prvá v mesiaci.

O dva týždne bude celofarská poklona k Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej. Program poklony si môžete pozrieť na nástenke pred kostolom.