Prežívame 4. adventnú nedeľu.

Ne.: 22.00 hod. /s pl. sviatku/ na úmysel kňaza
Po.: 7.30 za Vás farníkov
       10.30 + Máriu Križanovú, 16.00 – požehnanie detí pri jasličkách
Ut.: 7.30 +Štefana, + Máriu, + Štefana Hájekovych
       10.30 + Štefana, + Annu Kanisovych a + Máriu
St.: + Ondreja, + Paulínu Hanidžiarovych
Št.: + Máriu, + Gustáva, + Augustína a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: : + Antóniu, + Ladislava Palkechovych
So.:.18.30 /s pl. nedele/ za Božiu pomoc a zdravie pre rodinu
       10.30 za Vás farníkov

/Je možnosť dať si zapísať na nový rok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Ut.: neprikázaný sviatok, ale veľmi uctievaní  sv. Štefana, prvého mučeníka – II. sviatok vianočný, sv. omše: 7.30 a 10.30 hod.
St.: neprikázaný sviatok sv. Jána, apoštola a evanjelistu. Št.: neprikázaný sviatok sv. Neviniatok, mučeníkov.
Po. – Ne. slávime oktávu Narodenia Pána Ježiša – celých 8. dní akoby jeden slávnostný deň.

Sv. ruženec býva 40. min. pred  sv. omšou, vo štvrtok adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Sme pozvaní.

Po. slávnosť Narodenia Pána Ježiša – Vianoce. Vo svedomí nás slávnosť viaže účasťou na sv. omši ako v nedeľu. Sv. omše: dnes 22.00/v noci/, v pondelok: 7.30 10.30 hod. V deň Narodenia Pána Ježiša/pondelok/ o  16.00 hod. bude požehnanie detí pri jasličkách, ktoré bude ukončené eucharistickým požehnaním. Deti nech si zoberú na požehnanie aj svoj betlehem, ktorí si pripravovali počas Adventu.

Kto by mal záujem o požehnanie svojho príbytku v čase Vianoc, môže si prísť v pracovný deň nahlásiť do sakristie adresu.

O upratanie kostola v sobotu by som poprosil skupinu č. 8.

Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je nedeľa sv. Rodiny: Ježiša, Márie a Jozefa.