Slávime 14. nedeľu v období cez rok. /deti a mladší žiaci, ktorí si minulú nedeľu nezobrali obrázky k vyfarbeniu evanjelia príslušnej nedeli nech sa zastavia po sv. omši v sakristií. + modlitba Anjel Pána

Počas mesiacov: júl a august úradné sv. omše v pracovné dni/ak nebude vyhlásené inak/budú bývať:
večerné: Po., St., Pi, a So/s pl. nedele/ 18.30 hod.
ranné: Ut. a Št. – 7.30 hod.

Tí čo máte nahlásené úmysly sv. omší na Ut. a Št. a Vám nevyhovuje ranný čas môžete sa zastaviť a nájdeme vhodnejší termín.
Po.: 16.00 pohrebná sv. omša + Alojza Masláka „Nech odpočíva v pokoji“
Ut.: + Jozefa, + Františka Baránkovych a + rodičia/R/
St.: + Mariána, + Emíliu a + Štefana Pápežovych
Št.: + Ignáca, + Karolínu Maslákovych a + rodičov z obidvoch strán/R/
Pi.: + Antona, + Annu Štefancovych a + rodičov
So.:./s pl. nedele/ + Milana Ďuricu a + rodičov
Ne.: 7.30 + Boženu, + Jána Kanisovych, + Antona, + Michala Machyl /úmysel z Po./
       10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať v sakristií kostola na úmysle sv. omší 2. polrok/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Ut.: neprikázaný sviatok sv. Benedikta, opáta, patróna Európy.
So.: spom. sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi.

Je možnosť sa zúčastniť duchovných pobožností: denná modlitba sv. ruženca 40. min. pred sv. omšou, Pi. po večernej sv. omši adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Ste srdečne pozvaní.

Aj počas prázdnin je možnosť sa vyspovedať 30. min. pred každou sv. omšou.

2. prázdninová cyklopúť po okolí farnosti za priaznivého počasia sa uskutoční v pondelok 18.00 hod. Srdečne ste pozvaní./potrebná je prilba/

O upratanie kostolíka by som prosil v sobotu skupinu č. 9. Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 15. v období cez rok.