Slávime 13. nedeľu v období cez rok, zároveň prvú mesiaci.

Dnes o  14.00 hod. je požehnanie zo Sviatosťou Oltárnou ako býva na prvú nedeľu mesiaca. Zvlášť sú pozvaní členovia Ružencového bratstva.

Po.: + Antona Ganošku a + syna Jozefa
Ut.: + Máriu, + Urbana, + Máriu Kanisovych /R – zmena/
St.: 7.30 hod. na úmysel kňaza
      10.30 + Jozefínu, + Jozefa Závadovych a + vnuka Radka
Št.: + Juraja, + Melániu Šištíkovych, + Jozefa, + Máriu, rodičov Brandiburovych a + čl. r. Brandiburovych
Pi.: + Antona, Júliu Kušikovych, + rodičia z obidvoch strán
So.:./s pl. nedele/ + čl. r. Benkovej a Krajnej
       10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať v sakristií kostola na úmysle sv. omší 2. polrok/

Liturgické slávenia budúceho týždňa:
Po.: neprikázaný sviatok sv. Tomáša, apoštola.
St.: slávnosť sv. Cyrila a Metoda Slovanských vierozvestov, zároveň štátny sviatok. Sv. omše: 7.30  a 10.30 hod.

V tomto týždni máme možnosť sa zúčastniť duchovných pobožností:
denná modlitba sv. ruženca 40. min. pred sv. omšou, št. po večernej sv. omši adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Ste srdečne pozvaní.
V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 17.30 hod.

Pred žiakov a študentov Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

• prvoprijímajúce deti /1 z 12/ piatkov

V stredu na slávnosť sv. Cyrila a Metoda o 16.30 hod. je možnosť pre starších žiakov, študentov, ale i dospelých ísť na 1. prázdninovú cyklopúť po okolí farnosti. Srdečne ste pozvaní./potrebná je prilba/

O upratanie kostolíka by som prosil v sobotu skupinu č. 8. Za Vašu duchovnú i hmotnú pomoc pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 14. v období cez rok.