Slávime 8. cezročnú nedeľu.

Dnes od 17.30 – 18.30 hod. sme pozvaní k spoločnej modlitbe tu v kostole pred Sviatostným Kristom za pokoj vo svete.

Po.: k úcte Ducha Svätého
Ut.: + Žofiu, + Jána Ďuricovych, + Syna Milana a dcéru Emíliu /7.30 hod. – zmena/
St.: za Božiu pomoc pre r. Chlebanovú /17.30 hod. – zmena/
Št.: za zdravie a Božiu pomoc pre Jozefa a Máriu
Pi.: + Jozefa Ondrášika a + rodičov
So.: 18.30 s pl. nedele + Jozefa a + Jozefínu Valných
        10.30 za Visolajských farníkov

Je možnosť pracovné dni si dať v sakristií zapísať svoje úmysly sv. omší.

St.: Popolcová, začiatok 40. dňového pôstneho obdobia.

V tento deň je prísny pôst. Dovolené je iba raz sa dosýta najesť. Je to zároveň deň pokánia. Sv. otec tento deň vyhlásil na spoločný úmysel: obetovať pôst a modlitby za pokoj na Ukrajine.

Počas pôstneho obdobia v piatok o 17.00 hod. a v nedeľu o 14.00 hod. bude bývať pobožnosť krížová cesta. Radi na ňu prichádzajme a zároveň si pri nej oživujem veľkú Ježišovu lásku ku každému jednému z nás.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pre žiakov a študentov: Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

So.: prvá v mesiaci

Ostatné duchovné pobožnosti v našej farnosti sú v zvyčajných termínov.

O upratanie kostola a okolia by som prosil v sobotu o 8.00 skupinu č. 3.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Je možnosť si zakúpiť staršie i nové čísla Kn.

Budúca nedeľa je 1. pôstna, zároveň prvá nedeľa mesiaca. B.ú v Žiline je vyhlásená celodiecézna zbierka na potreby Slovenskej katolíckej charity. Dobrodincom v mene diecézneho biskupa sPBz.