Slávime 5. pôstnu nedeľu, zároveň prvú v mesiaci.

Po sv. omšiach je vyhlásená celoslovenská zbierka na pomoc pre Ukrajinu. Slovenskí biskupi ďakujú za prejavy solidarity a za pomoc, ktorá sa poskytuje utečencom pred vojnou na Ukrajine. DsPBz.

Dnes o 14.00 hod. bude pobožnosť Kc. Úmysel je za pokoj a mier vo svete, zvlášť na Ukrajine. Môžete sa pridať. Nebude požehnanie zo Sviatosťou Oltárnou ako býva na prvú nedeľu, nakoľko idem spovedať do okolitých farnosti. Po pobožnosti Kc sa majú zastaviť tí, ktorí vymieňajú ružencové kartičky u p. Anny Moškovej a zahlásiť jej koľkí členovia chýbajú v danej ruži, aby sa zistil daný stav.

Po.: za obrátenie hriešnikov
Ut.: + Zuzanu, + Jozefa, + Annu, + Michala Kozákovych
St.: + Annu, + Františka Martinkovych a + rodičov z obidvoch strán /R/
Št.: na úmysel kňaza
Pi.: + Jána, + Annu a + Františka Ganoškovych
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Jozefa a + Jozefínu Valných
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajských farníkov

K hlbšiemu prežívaniu pôstnych dní:

modlitba sv. ruženca každý deň 40. min. pred sv. omšou, modlitba za odvrátenie pandémie a pokoj a mier vo svete každý deň o 20.00 hod., štvrtková poklona pred Najsvätejšou Oltárnou Sviatosťou po večernej sv. omši, pobožnosť Kc piatok o 18.00 hod.

O upratanie kostola a okolia by som prosil v sobotu skupinu č. 8.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Je možnosť si zakúpiť staršie i nové čísla Kn.

Budúca nedeľa je Palmová/Kvetná/, začiatok Svätého týždňa.

Pri sv. omšiach sa budú požehnávať bahniatka, ktoré si môžete priniesť na požehnanie.

Kto by chcel môže priniesť svoju/je/ orchideu/e/ na výzdobu k Božiemu hrobu a Veľkonočnú výzdobu. V spodnej časti nech si ju podpíše, aby sa mu vrátila. Orchideu môže položiť pred sv. omšou k oltáru Panny Márie, alebo do sakristie. Môže byť akejkoľvek farby. Podľa počtu ks. sa objedná ďalšia veľkonočná výzdoba.

Predveľkonočná sv. spoveď v našej farnosti bude v čase 14.30- 15.30 hod.