Slávime 4. pôstnu – nedeľu Laetare  Radosti.

Dnes o 14.00 hod. bude pobožnosť Kc. Úmysel je za pokoj a mier vo svete, zvlášť na Ukrajine. Môžete sa pridať.

Večerné sv. omše od pondelka bývajú o 18.30 hod.
Po.: + Vlastimila
Ut.: + Jána a + Margitu Surovych
St.: + Annu a + Ondreja Galovičovych /R/
Št.: + Rudolfa a + Irenu Hlaváčovych
Pi.: + Emanuela Ďuricu
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Jozefa Ondrášika a + rodičov
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajských farníkov

K hlbšiemu prežívaniu pôstnych dní:
modlitba sv. ruženca každý deň 40. min. pred sv. omšou, v sobotu Večeradlo s Pannou Máriou, modlitba za odvrátenie pandémie a pokoj a mier vo svete každý deň o 20.00 hod., štvrtková poklona pred Najsvätejšou Oltárnou Sviatosťou po večernej sv. omši, pobožnosť Kc piatok o 18.00 hod.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 17.30 hod.

Pre žiakov a študentov: Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Predveľkonočná sv. spoveď vo farnosti bude 10. apríla na Palmovú – čiže Kvetnú nedeľu popoludní. Čas bude ešte upresnený.

V piatok dopoludnia navštívim nevládnych farníkov nielen k prvému piatku, ale aj tých ku ktorým chodievam k Sviatkom. Kto by vedel o niekom z rodiny, alebo zo susedstva nech Ho príde nahlásiť počas týždňa do sakristie. Netýka sa to tých ku ktorým chodievam.

So.: prvá v mesiaci

O upratanie kostola a okolia by som prosil v sobotu skupinu č. 7.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Je možnosť si zakúpiť staršie i nové čísla Kn.

Budúca nedeľa je 5. pôstna – prvá v mesiaci. Po sv. omšiach je KBS vyhlásená celoslovenská zbierka na pomoc pre Ukrajinu. Je to možnosť byť solidárny s tými, ktorí sú na tom horšie ako my. Viem, že mnohí podarujete v týchto časoch rôzne charitatívne organizácie na pomoc pre Ukrajinu. Je to správne. Berte to ako jednu z príležitostí. DsPBz.