Slávime 4. cezročnú nedeľu.

Po.: + Emila Mošku
Ut.: + Jozefa Ondrášika a + rodičov
St.: + Jána, + Helenu, synov: + Jána, + Františka Sojkovych /17.30 / – zmena
Št.: + Veroniku, + Zoltána st. a + Zoltána ml.
Pi.: + Milana Gombára
So.: 18.30 s pl. nedele/ + Jozefa, + Martu Krškovych a + rodičov z obidvoch strán
        10.30 za Visolajských farníkov

Po.: spom. sv. Jána Bosca, kňaza.
St.: neprikázaný, ale veľmi uctievaný sviatok Obetovanie Pána – Hromnice.
Pri sv. omši sa budú požehnávať „hromničné sviece“ môžete si ich priniesť na požehnanie. Sv. omša bude večer
Št.: ľub. spom. sv. Blažeja.
Tento deň sa udeľuje Svätoblažejské požehnanie hrdla.
Pi.: prvý v mesiaci.
So.: sv. Agáty, panny a mučenice – prvá sobota.

Modlitba sv. ruženca býva 40. min. pred sv. omšou, štvrtková poklona pred Najsvätejšou Oltárnou Sviatosťou, večeradlo s Pannou Máriou ako i modlitba za odvrátenie pandémie sú v zvyčajnom čase. Ste k duchovným pobožnostiam pozvaní.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. Vo Št. a Pi. od 16.30 hod.

Pred žiakov a Št. a Pi.: 16.30 – 17.00 hod. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom. Vstúpiť s čistým srdcom do druhého školského polroku je najlepším poďakovaním a zároveň najsilnejšou prosbou.

Je možnosť si zakúpiť nové čísla Kn.

O upratanie kostola a okolia by som prosil v sobotu o 8.00 skupinu č. 11. Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 5. „období cez rok“, zároveň prvá v mesiaci.