Prežívame 4. adventnú nedeľu.

Dnes od 16.00 – 17.00 hod. bude predvianočná sv. spoveď. Sviatosť zmierenia budeme vysluhovať 6. kňazi. Približne každých 20.min. sa bude podávať sv. prijímanie. Spovedať sa bude pokiaľ bude treba. Snažme sa vystriedať hlavne tí, ktorí mate menšie deti, alebo kvôli finále MS vo futbale.

/samolepky pre deti + modlitba Anjel Pána zo sv. otcom/

Po.: + Jozefínu, + Juraja Krškovych a + rodičov z obidvoch strán
Ut.: + Jozefa, + Jozefínu a + Radka Závadovych
St.: + Ilonu Vitukovú/R 6.30 hod./
Št.: poďakovanie Pánu Bohu za životné jubileum  a prosba o Božiu pomoc pre Žofiu /R 6.30 hod./
Pi.: + Antona, + Irenu Kanisovych a + rodičov z obidvoch strán
So.: + Annu, + Štefana Krškových a + rodičov z obidvoch strán/R 6.30 hod./
22.00 /s pl. nedele/ na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať na nový rok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Rorátna sv. omša v štvrtom adventnom týždni bude: v stredu, štvrtok a sobotu

Pri rorátnej sv. omši v sobotu si budeme môcť odpáliť betlehemské svetlo, ktoré v priebehu štedrého dňa bude horieť pri soche Božieho Milosrdenstva, v Lurdskej jaskyni na cintoríne a Misijného kríža.

Sme pozvaní k: modlitbe sv. ruženec 40. min. pred sv. omšou /piatok sa majú možnosť predmodlievať deti a mládež/, poklone pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou v utorok po sv. omši/zmena/, večernej modlitbe o 20.00 hod. ktorú môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete.

Kto by mal záujem o požehnanie svojho príbytku v čase Vianoc, môže si prísť v pracovný deň nahlásiť do sakristie adresu.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Adventné putovanie vrcholí“

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je slávnosť Narodenia Pána – Vianoce.