Slávime 32. cezročnú nedeľu – zároveň prvú nedeľu mesiaca./samolepky pre deti/ Dnes o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť.

Po.:  + čl. r.: Šúlyovej, Kozíkovej, Michálkovej, Fulierovej, Fábikovej, Pavlíkovej, + Jozefa Polníka, + Štefana Kozáka a + Stanislava Matučíka
Ut.: + Jozefa Ondrášika a + rodičov
St.: na úmysel kňaza /R/
Št.: 9.30 hod./zmena/+ Jozefa, + Máriu Krajných r. Maslákovú/rekolekcie kňazov púchovského dekanátu/
Pi.: za obrátenie hriešnikov
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Jozefa, + Jozefínu Valných a + rodičov z obidvoch strán
        10.30 za Visolajskych farníkov

St.: neprikázaný sviatok Výročie Lateránskej Baziliky.
Št.: spom. sv. Leva Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi.
Pi.: spom. sv. Martina z Tours, biskupa.
So.: spom. sv. Jozafáta, biskupa a mučeníka.

Modlitba sv. ruženca – 40. min. pred sv. omšou, modlitba za pokoj – 20.00 hod.

Do utorka je možnosť získať pre duše v očistci za obvyklých podmienok plnomocné odpustky.

Vo štvrtok o 9.30 hod. bude sv. omša kňazov púchovského dekanátu – tkz. „rekolekcie“ Večerná sv. omša a ani adorácia už večer nebudú. Ste na sv. omšu pozvaní.

Od piatka – do nedele bude v našej farnosti duchovná obnova. Téma: Radosť z odpustenia. Obnova bude prebiehať pri sv. omšiach: piatok: 17.30, sobota: 18.30 a nedeľa: 7.30 a 10.30 hod. Bude ju viesť: páter. Michal, kapucín zo Žiliny. Ste srdečne pozvaní.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Naši orodovníci v nebi“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 1.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľu 33. cezročná.