Slávime 31. cezročnú nedeľu. /samolepky pre deti + možnosť modlitby Anjel Pána zo sv. otcom/

Po.: 17.30 /s pl. sviatku/ + Jozefa, + Martu Krškovych a + Margitu Čambalíkovú
Ut.: 7.30 + Žofiu, + Jána Ďuricovych a + dietky: Milana, Emíliu a + zaťa Jána
        10.30 za Visolajskych farníkov
St.: 7.30 na úmysel kňaza
      17.30 + Jána, + Paulínu Palkechovych a + rodičov z obidvoch strán
Št.: + Emanuela, + Vlastu Chlebanovych a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Štefana Kozáka a + čl. r. Chlebanovej a Filovej
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Antóniu, + Antona Krškovych a + Synov: Jaroslava, Jozefa a + nevestu Martu
        10.30 za Visolajskych farníkov

Ut.: slávnosť Všetkých svätých, sv. omša nás vo svedomí viaže účasťou ako v nedeľu. Keďže je aj štátny sviatok: v predvečer sviatku v pondelok 17.30, 7.30 a 10.30 hod.
St.: Spomienka na Všetkých Verných Zosnulých. Sv. omše: 7.30 a 17.30 hod. Po večernej sv. omši bude pobožnosť za duše v očistci.
Pi.: sv. Karola Boromejského, biskupa – prvý piatok., So.: prvá.

Večerné sv. omše od Po.-. Pi., budú bývať 17.30 hod. V soboty s platnosťou nedele však o 18.30 hod.

Modlitba sv. ruženca od utorka býva 40. min. pred sv. omšou, Po.: muži, štvrtková adorácia ako i modlitba za odvrátenie pandémie a Večeradlo s Pannou Máriou bývajú v zvyčajných termínoch.

V čase od 1./12.00 hod./- 8.11. je možnosť získať v prospech zosnulých úplne odpustky, keď splníme: sv. spoveď v blízkosti tejto spomienky, každodenné sv. prijímanie, vylúčiť akúkoľvek pripútanosť k hriechu aj k všednému, návšteva cintorína /keď sa nám nedá stačí byť aspoň mysľou na cintoríne/

modlitby: Verím Boha, Otče náš a na úmysel sv. Otca. Odpustky pre duše v očistci možno získať 1 krát denne.

V tomto týždni máme aj prvý piatok mesiaca November. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje: 30. min pred sv. omšami, pred deti a mládež : Št. a Pi.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Kresťan v politike“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 12.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľu 32. cezročná, zároveň prvá v mesiaci.