Slávime 3. adventnú nedeľu – nedeľu „gaudete“  – radosti.  /samolepky pre deti + modlitba Anjel Pána zo sv. otcom/

Po.: + Jozefínu, + Rudolfa Gardianovych
Ut.: + Máriu Hôrkovú
St.: + Júliu a + Rudolfa Ďuricovych /R 6.30 hod./
Št.: + Jána Janeka a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Zuzanu a + Františka Markovych
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Milana Richtárika
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť si dať zapísať na nový rok v sakristií kostola na úmysle sv. omší/

Ut.: spom. sv. Lucie, panny a mučenice.
St.: spom. sv. Jána od Kríža, kňaza a učiteľa Cirkvi.

Rorátna sv. omša v treťom adventnom týždni bude: v stredu.

Sme pozvaní k: modlitbe sv. ruženec 40. min. pred sv. omšou /piatok sa majú možnosť predmodlievať deti a mládež/, poklone pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou vo štvrtok po sv. omši, večernej modlitbe o 20.00 hod. ktorú môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete.

Vo štvrtok prídem vyspovedať vážne chorých a nevládnych farníkov do ich príbytku. Neplatí pre nich hodinový pôst pred sv. prijímaním. Začnem o 8.00 hod. Prosím o trpezlivosť.

V čase od od štvrtka/tohto týždňa/ -23. decembra bude prebiehať predvianočný deviatnik „Hľadanie prístrešia pre sv. Rodinu“Bližšie informácie máte na výveske pred kostolom. Aj takouto duchovnou formou sa môžeme pripravovať ako rodina na blížiace sa sviatky Narodenia Pána Ježiša.

Kto by mal záujem o požehnanie svojho príbytku v čase Vianoc, môže si prísť v pracovný deň nahlásiť do sakristie adresu.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Ako obdarovať“

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 6.

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúcu nedeľa je 4. adventná. V čase od 16.00 – 17.00 hod. bude predvianočná sv. spoveď. Bližšie info. na budúcu nedeľu.