Slávime 25. cezročnú nedeľu./samolepky pre deti , modlitba Anjel Pána zo sv. otcom/

Biskupstvom Žiliny je dnes vyhlásená jesenná zbierka na potreby kňazského seminára. Dobrodincom v mene p. biskupa sPBz.

Po.: + Annu, + Ladislava Lazovych, zaťa + Antona a dcéru + Máriu
Ut.: + Jozefa Križana, + rodičov a + Máriu
St.: + Irenu a + Jozefa Štefancovych /R/
Št.: + Antona, + Annu Štefancovych a + rodičov
Pi.: + Emíliu Lazovú
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Jána Kozíka
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť dať si zapísať odslúženie svojho úmyslu sv. omše na druhý polrok, v sakristií Po. – So. po sv. omši/

V stredu, piatok a sobotu sú jesenné kántrové dni. Obsahom je poďakovanie Pánu Bohu za úrodu. Budeme liturgicky sláviť: v pondelok.
Ut.: spom. sv. Andreja Kima Taegona, kňaza  a Pavla Chonga Hasanga a spoločníkov, mučeníkov
St.: neprikázaný sviatok sv. Matúša, apoštola a evanjelistu
Pi.: spom. sv. Pia z Pietrelciny, kňaza

Modlitba sv. ruženca bývať 40. min. pred sv. omšou,/ piatok sa predmodlievajú deti a mládež/, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou bude štvrtok po sv. omši,večernú modlitbu o 20.00 hod. môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete. Na duchovné pobožnosti  ste srdečne pozvaní.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Duchovné materstvo“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 7

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 26. v období cez rok.