Slávime 24. cezročnú nedeľu./samolepky pre deti + deti, ktoré chodia mimo farnosti 1.-4. roč. môžu taktiež počkať si vyzdvihnúť „Malý misionár“, pre žiakov a študentov 5. roč. a vyššie a majú seriózny záujem o prípravu k sviatosti birmovania v r. 2025 môžu tiež počkať pre „kalendár sv. omší na tento školský rok/

Po.: + Vojtecha a + Máriu Moškovych
Ut.: + Jána a + Paulínu Palkechovych
St.: + Františka, + Annu Martinkovych, + rodičov z obidvoch strán a + syna Jozefa /R/
Št.: 7.30 na úmysel kňaza
       10.30 + Jána Šištíka/pri kaplnke/
Pi.: + Pavla Kabzana a + Ondreja a + Gabriela
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Ľudmilu Kalusovú, + Jozefa a + Mikuláša
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť dať si zapísať odslúženie svojho úmyslu sv. omše na druhý polrok, v sakristií Po. – So. po sv. omši/

Po.: ľub. spom. Najsvätejšieho mena Mária
Ut.: spom. sv. Jána Zlatoústeho, biskupa.
St.: neprikázaný sviatok Povýšenie sv. Kríža.
Št.: slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska – hody našej krajiny, zároveň štátny sviatok.
Pi.: spom. sv. Kornélia, pápeža a sv. Cypriána, biskupa, mučeníkov.

Modlitba sv. ruženca bývať 40. min. pred sv. omšou,/ piatok sa predmodlievajú deti a mládež/, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou bude v utorok/z/ po sv. omši, večernú modlitbu o 20.00 hod. môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete. Na duchovné pobožnosti  ste srdečne pozvaní.

Sviatosti manželstva si v sobotu o 14.30 hod. vyslúžia:
Marek Pápež z Visolaj a Miroslava Vajdová z Bratislavy.

„Sv. Joachim a Anna, orodujte za nich“.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Hierarchia v Cirkvi“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 6

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 25. v období cez rok. Biskupstvom Žiliny je vyhlásená jesenná zbierka na kňazský seminár. Dobrodincom v mene p. biskupa sPBz.