Slávime 23. cezročnú nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca. Dnes o 14.00 hod. je prvonedeľná pobožnosť.

Po nej pozývam všetkých, ktorí čítajú v kostole na krátke stretnutie a zároveň môžu prísť aj tí, ktorí by chceli byť zapojení do tejto služby.

Po.: + Jána, + Helenu Sojkovych a + synov: Jána a Františka /8.00 – zmena/
Ut.: + Zuzanu a + Františka Markovych
St.: na úmysel kňaza /R/
Št.: + Antóniu, + Jozefa Moškovych a + rodičov z obidvoch strán
Pi.: + Máriu Hôrkovú a + Máriu Chlebanovú
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Matúša, + Alžbetu a + Jána
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť dať si zapísať odslúženie svojho úmyslu sv. omše na druhý polrok, v sakristií Po. – So. po sv. omši/

V pondelok pri sv. omši o 8.00 hod. budeme prosiť o Dary Ducha Svätého pre žiakov, študentov a pracovníkov školstva pre nový školský rok 2022/23. Pri sv. omši budeme myslieť aj na tých, ktorí študujú, alebo učia mimo našej farnosti. K tejto sv. omši sú pozvaní všetci farníci.
St.: spom. Košických mučeníkov.
Št.: neprikázaný, ale veľmi uctievaná sviatok Narodenie Preblahoslavenej Panny Márie.

Modlitba sv. ruženca bývať 40. min. pred sv. omšou,/ piatok sa predmodlievajú deti a mládež/, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou bude vo štvrtok po sv. omši, večernú modlitbu o 20.00 hod. môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete. Duchovné pobožnosti v tomto týždni sú nezmenené a ste srdečne pozvaní.

K sviatosti manželstva sa pripravujú:
Marek Pápež z Visolaj a Miroslava Vajdová z Bratislavy. Kto by vedel o cirkevno – právnej prekážke nech to ohlási na F.Ú.

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla kat. novín. Téma n.č.: „Ako sa dobre pripraviť na školský rok“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 5

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

Budúca nedeľa je 24. v období cez rok.