Slávime 22. cezročnú nedeľu.

Po.: + Emila Mošku /R – zmena/
Ut.: + Máriu Martinkovú a + rodičov z obidvoch strán
St.: + Máriu, + Jozefa Královych a + Zuzanu, + Jozefa Ondrašechovych /R/
Št.: + čl. r. Šištíkovej, Križanovej a Poliakovej
Pi.: + Milana Gaža a + rodičov
So.: 18.30 /s pl. nedele/ + Antóniu, + Ignáca a + synov: Pavla, Alojza Krškovych
Ne.: 7.30 na úmysel kňaza
        10.30 za Visolajskych farníkov

/Je možnosť dať si zapísať odslúženie svojho úmyslu sv. omše na druhý polrok, v sakristií Po. – So. po sv. omši/

Po.: spom. Mučeníckej smrť sv. Jána Krstiteľa.
Pi.: prvý piatok
So.: spom. sv. Gregora Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi – prvá sobota.

V tomto týždni je prvý piatok mesiaca. Sviatosť zmierenia sa vysluhuje 30. min. pred sv. omšami. V Št. a Pi.- hodinu pred sv. omšou.

Pre deti a mládež vo Št. a Pi.: 17.30 – 18.00 hod. Mať čisté srdce, milosť posväcujúcu v duši je najkrajší vstup do nového školského roka. Iba pripomínam možnosť urobenia si prvých piatkov. Rodičia povzbuďte a pripomeňte čas sv. spovede svojim deťom, sami im buďte príkladom a vzorom.

Duchovné pobožnosti v tomto týždni sú nezmenené a ste srdečne pozvaní. /Modlitba sv. ruženca bývať 40. min. pred sv. omšou, /piatok sa predmodlievajú deti a mládež/ So.: 17.30 hod.- večeradlo s Pannou Máriou, poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou bude vo štvrtok po sv. omši, večernú modlitbu o 20.00 hod. môžeme obetovať za pokoj a mier vo svete./

Je možnosť si zakúpiť nové i staršie čísla Kat. novín. Téma n.č.: „sv. Augustín“.

O upratanie kostola a okolia by som prosil skupinu č. 4

Za Vašu službu, podporu i financie pre farnosť sPBz.

V pondelok/Zajtra/ je možnosť ísť spoločne ako farnosť na turistiku na vrch Kľak, ktorý sa nachádza medzi Prievidzou a Rajcom. Z parkoviska na vrch kľudným tempom to trvá približne 1,5 hod., náročnosť trate nie je ťažká.

Stretneme sa v pondelok ráno o 9.00 hod. pred farou a potom by sme išli individuálne svojím autom. Poprosil by som tých, ktorých táto ponuka oslovila, aby mi dali vedieť a zastavili sa v sakristií, alebo telefonicky. Tí, ktorí nemajú možnosť auta a chcel by ísť zastavte sa/zajtra, dnes/ v sakristií, aby sa voľné miesta v autách obsadili.

Budúca nedeľa je 23. v období cez rok, zároveň prvá v mesiaci.